RE/MAX Quality
Libor Rychlík

Libor Rychlík Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Libor Rychlík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06863710.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, developerské projekty

Informace o makléři

S každým klientem pracuji upřímně a s důvěrou

Očekávejte ode mne seriózní jednání, spolehlivost a individuální přístup. Mým cílem je zajištění bezpečného obchodu, založeného na vzájemné důvěře mezi mnou a klienty. Bude mi ctí, obrátíte-li se s důvěrou na mne, a já pro Vás zajistím kompletní servis při prodeji Vaší nemovitosti.

Věřím, že jedna reference nahradí tisíc mých vlastních slov. Přečtěte si proto prosím hodnocení klientů, pro které jsem pracovala a kteří neměli možnost zveřejnit referenci přes centrálu Remax Česká republika. Máte-li zájem o spolupráci se mnou při prodeji Vaší nemovitosti, na vyžádání Vám ráda poskytnu podklady pro ověření všech mých referencí.

Recenze od klientů

Lukáš Hudec

Dobrý den.
Dovoluji si zaslat svou referenci na pana Libora Rychlíka, který nám pomohl prodat naši nemovitost – chatu. Ve zkratce by bylo hodnocení 100%, ale myslím si, že pan Rychlík si určitě zaslouží, abych hodnocení věnoval více času.
Chatu jsme se snažili prodat sami, ale přibližně po dvou týdnech jsme měli pouze spousty kontaktů na realitní kanceláře, vážný zájemce nebyl. Proto jsme se rozhodli řešit prodej přes realitní kancelář. Z té spousty kontaktů a aktivních makléřů byl pan Rychlík asi jediný, kdo byl ochoten přijet se osobně na nemovitost podívat a také zaslat například video, jak prezentoval své dřívější nemovitosti na prodej. Pro někoho možná banalita, ale pro mě lepší varianta, než „pošlete fotky a my inzerát zveřejníme“. I při osobním setkání jsem měl z rozhovoru pocit, že s tímto člověkem bude asi nejlepší dohodnout se na spolupráci. Proto jsme se rozhodli podepsat smlouvu.
Chatu jsme prodávali z důvodu špatného zdravotního stavu mé matky, kterou jsem jako majitelku zastupoval. Tuto skutečnost ještě komplikovala naše vzdálenost od prodávané chaty, protože bydlíme asi 100 km od ní. Měl jsem tedy obavy z častého dojíždění a zatěžování mamky. Obavy však byly zbytečné, pan Rychlík nám a hlavně mamce situaci ulehčil v největší možné míře, takže bylo nutných jen minimum cest, ale přitom jsme byli neustále v kontaktu, takže jsme měli přehled, co se přesně děje.
Dalším důvodem kladného hodnocení je určitě i rychlost prodeje chaty. Chatu jsme začali prodávat později a já měl strach, že u tohoto typu nemovitosti se prodej může protáhnout na delší dobu. Jaké bylo mé překvapení když, snad po týdnu až dvou byl vážný zájemce, který nakonec chatu koupil.
Samotný průběh prodeje probíhal podobně, jako inzerování. Měli jsme minimum starostí, vše potřebné zajistil pan Rychlík. I přes zdravotní komplikace mé mamky vše nakonec dospělo ke zdárnému konci.
Panu Rychlíkovi chci velmi poděkovat za prodej naší chaty, ale hlavně za přístup a ohledy k mé mamce, protože nám vzhledem k jejímu stavu vyšel ve všem maximálně vstříc.

Uděluji souhlas s uveřejněním

S Pozdravem Hudec

Recenze od klientů

Manželé Jochovi

Zdravim vas,se sluzbama pana Rychlika jsme s manzelkou byli fakt hodne spokojeni a musim rict,ze pan Rychlik je fakt rychlik. Dojel,vse nam vysvetlil,nic nam nevnucoval,proste super,a ted vim,ze kdyz budem neco prodavat tak s vasi realitkou. Takze dekujeme a mejte se hezky,s pozdravem Jochovi

Recenze od klientů

Jana Turková

Dobrý den,
ráda napíšu pozitivní reakci na spolupráci s panem Rychlíkem, neboť se jí nedá nic vytknout. I když jsme v první chvíli nechtěli využít služeb realitní kanceláře při pronájmu bytu, tak jsme nakonec rádi, že jsme služeb pana Rychlíka využili. Vše tak bylo bez starosti, domluvení schůzky a prohlídky bytu se zájemci proběhlo operativně, stejně jako rychlá příprava smlouvy o pronájmu a splnění všech podmínek ze smlouvy vyplývajících. A rovněž potěšil a mile překvapil zájem pana Rychlíka, jestli po nastěhování nájemníků do bytu vše funguje, jak má. Takže příště bych neváhala a služeb realitní kanceláře opět využila.

Ano, souhlasím se zveřejněním.

Jana Turková

Recenze od klientů

Paní Rafajová

Dobrý den,s p.Rychlíkem jsem byla velmi spokojená,profesionál a člověk na svém místě.Pokud budu potřebovat,určitě se opět obrátím na něj.Rafajová

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

příjemné jednání, profesionální a lidský přístup, komunikativní, férový, k nemovitosti si sežene co nejvíc informací, nemovitost předvádí velice hezkým způsobem ( mapa, fotky, video), poradí, jak a za kolik nejlépe prodat, prodej dotáhne do úspěšného konce, podělí se o zkušenosti z jiných případů pro názornost , pro mě jednička :-)

Hodnocení: 5/5

Naprosto profesionální a precizní přístup. Pan Rychlík je velmi ochotný. Naprosto mu důvěřuji v jeho úsudku. Má velkou zkušenost i praxi.

Hodnocení: 5/5

Je to člověk na pravém místě. Velmi schopný.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Naprostá profesionalita a skvělý přístup.Rozhodně mohu jen a jen doporučit.

Hodnocení: 5/5

Naprostá spokojenost, můžu maximálně doporučit. Veškerá péče a služby ze strany Libora Rychlíka jsou skvělé. Perfektní přístup a profesionalita. Moc děkuji za vše :-D

Hodnocení: 5/5

Ochota, vstřícnost, komunikace. Profesionální výkon, příště velmi ráda opět využiji .

Hodnocení: 5/5

Pan Rychlík je naprosto úžasný. Skvělé a rychlé vyřízení naprosto všeho. Lidský a přátelský přístup a okamžité řešení všeho potřebného. K tomu abych prodala nemovitost za velice slušnou sumu jsem nemusela udělat v podstatě nic. Vřele doporučuji každému, budete spokojeni.

Hodnocení: 5/5

Velmi profesionalni pristu, naprosta spokojenost.

Hodnocení: 5/5

Děkujeme panu Rychlíkovi za trpělivost, vstřícný přístup a úžasně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Nemohli jsme zvolit lépe.

Hodnocení: 5/5

Dobrý den, Naprosto perfektní, profesionální jednání.100% spokojenost. Všem doporučuji REMAX nejlepší.

Hodnocení: 5/5

Pan makléř byl vždy ochotný poradit či pomoci. Vždy vystupoval velmi profesionálně a příjemně, snažil se uspokojit všechny naše požadavky a potřeby.

Hodnocení: 5/5

Profesionalita, ochota pomoci, lidský přístup, pozitivní naladění, humor v určitých situacích, který je nezbytný a mnoho dalšího to vše vystihuje p. Makléře Rychlíka s velkým M. Děkuji, i v dalších realitních záležitostech se ráda obrátím na Vás. K. Ch.

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup pana Rychlíka. Děkuji

Hodnocení: 5/5

Libor je nejlepší obchodník, kterého jsem v poslední době potkala. Má všechny vlastnosti a myšlení úspěšného makléře a je odborník ve svém oboru. Spolupráce byla profesionální ve všech směrech. Jsem ráda, že jsem měla tak skvělého realitního zástupce. Velké díky.

Hodnocení: 5/5

Ano, byla jsem spokojjena

Hodnocení: 0/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Na p.Rychlika jsem dostala kontakt od p.Vopenky též z vaší kanceláře ,který je velmi příjemný a ochotný. Pan Rychlík svou práci zvládá na jedničku a moc mu děkuji i za tetu.

Hodnocení: 5/5

profesionální přístup

Hodnocení: 5/5

Vybrala jsem pana Rychlika že 13 RK,se kterými jsem jednala při rozhodování,kterou RK vyberu . Duvodem bylo jeho příjemné vystupování a pak jsem ocenila jeho přístup a ochotu při řešení prodeje. Doporučuji ho všem klientům RK Remax.

Hodnocení: 5/5

Makléř byl velice profesionální, vstřícný a ochotný vyřešit jakýkoliv požadavek a situaci. Odvedl precizní práci a jde vidět, že ho jeho práce skutečně baví a jde mu o spokojenost klientů. Pan Rychlík je člověk na svém místě a určitě bych jeho služeb využila znovu a bez obav ho doporučila všem, kdo potřebují pomoc s nemovitostí.

Hodnocení: 5/5

Kvalita služeb pana Rychlík byla na vysoké úrovni. Byla jsem velice spokojená s rychlostí prodeje a příjemným vystupováním.

Hodnocení: 5/5

Vše proběhlo hladce, neměl jsem žádné starosti. Pan Rychlík se o vše postaral.

Hodnocení: 5/5

Obchodník tělem i duší. Setkal jsem se s mnoha realitními makléři ve svém životě, ale tento člověk je, všechny dohromady, dá do pytle. Profesionální přístup od začátku až do konce, práce je pro něj, podle mého názoru, i hobby. Doporučuji pana Rychlíka, protože on není rychlík, ale express rychlík. Vše zařídí, vše vyřídí, vše udělá, komunikace nadstandard. Jsem rád, že jsem tohoto pozitivního člověka potkal.

Hodnocení: 5/5

Jednim slovem profesionalita

Hodnocení: 5/5

Pan Rychlík je absolutní špička v oboru. Vždy velmi ochotný, dobře poradí a snaží se pro klienta najít to nejlepší řešení.

Hodnocení: 5/5

Pan Rychlík celou dobu prodeje zastával velmi profesionální a hlavně také lidský přístup. Navíc přinesl nadstandardní servis, na který jsem nebyl u realitních makléřů zvyklý. V podstatě jsem v rámci administrativy spojené s prodejem domu nemusel "hnout prstem". Navrhuji jej na post RE/MAX realitní makléř roku!

Hodnocení: 5/5

Vystupování, rychlost prodeje, zodpovězení všech dotazů, prostě vše na jedničku s hvězdičkou.

Hodnocení: 5/5

Pan Rychlík svoji práci vykonává perfektně. Všechno , na čem jsme se domluvili 100% dodržel. Jeho vystupování a jednání s klientem je na profesionální úrovni. Nemáme vůbec žádné výhrady a přejeme mu hodně pracovních úspěchů.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
lname: phone: