RE/MAX Quality

Investiční pozemek s návrhem na apartmánové domy

Horní Bečva mapa
1 599 / m2

Investiční pozemek s návrhem na apartmánové domy

Prodej stavebního pozemku s vytvořenou architektonickou studií "RESORT KNĚHYNĚ" od známého Ing. arch. Karla Janči. Jedná se o navržený soubor novostaveb - objektu provozovny služeb a dvou apartmánových domů včetně inženýrských sítí a zpevněných ploch. Projekt počítá s vybudováním 12 -ti apartmánů a 4 jednotek občanské vybavenosti (služby apod.).

Pozemek leží u jediné příjezdové cesty ke známému turistickému centru PUSTEVNY, které je vzdálené cca 8 km.
Pustevny jsou nejoblíbenějším turistickým střediskem v Beskydech a socha Radegasta, kterou najdete cestou na Radhošť, je nejznámějším symbolem celého Moravskoslezského kraje.

Naleznete zde řadu turisticky atraktivních cílů jako je Stezka v oblacích Valaška, Kaple svatého Cyrila a Metoděje, národní kulturní památka Libušín a Maměnka od architekta Dušana Jurkoviče.
Běžecké tratě - vyhledávaná je nenáročná hřebenová trasa s výhledy do okolí směrem na Radhošť. V okolí Pusteven bývají pravidelně upravovány i závodní okruhy standardních tratí střední obtížnosti a délek od jednoho do patnácti kilometrů.
Na své si přijdou také cyklisti a turisti, díky nádherným výhledům, trasám a již zmiňovaným turistickým cílům.

Umístění resortu v této lokalitě skýtá pro budoucího investora velmi lukrativní potenciál pro budoucí prodej realizovaných horských apartmánů a komerčních prostor hlavně z toho důvodu, že se jedná o ojedinělou možnost podobné výstavby v této lokalitě.

Součástí ceny pozemku je výše zmíněná architektonická studie a další aktuálně existující podklady relevantní pro žádost o územní rozhodnutí a stavební povolení, včetně souhlasného stanoviska CHKO a souhlasného vyjádření Městského úřadu v Rožnově p. R. o souladu záměru výstavby Resortu Kněhyně s platnou územně plánovací dokumentací obce Horní Bečva.
Na fotografiích můžete vidět návrhy budov včetně jejich umístění na pozemku a dále pak výkresovou dokumentaci řešení jednotlivých pater z hlediska dispozic. Nový vlastník může v souladu s ÚP využít pozemek dle vlastního uvážení. Podle ÚP se jedná o oblast SO.3 plochy smíšené obytné vesnické. Přípustné využití - stravování, ubytování a nevýrobní služby, dopravní infrastruktura.

Nabídka je vhodná pro investory, kteří umí ocenit skloubení krásné přírody, hor a kvalitní architektury.

Více informací u realitního makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 599 / m2 Číslo nabídky: 064-NP03137 Obec: Horní Bečva

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 599 / m2

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Mgr. Simike Valigurová
Mgr. Simike Valigurová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email: fname: phone: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 9037
Umístění objektu Polosamota
Vyhláška 148/2007 Sb.