RE/MAX Quality

Investiční pozemek včetně staveb v centru města Rožnov p. R.

Videčská, Rožnov pod Radhoštěm mapa
13 990 000

Investiční pozemek včetně staveb v centru města Rožnov p. R.

Nabízíme ojedinělý investiční pozemek v centru Rožnova pod Radhoštěm. Aktuálně se na pozemku nachází dva rodinné domy, kamenný sklípek a stodola. Sloučením tří sousedních pozemků vznikla plocha o rozloze 1475 m2, která je dle územního plánu celá vhodná pro výstavbu.
K této nabídce je součástí ceny architektonická studie k využití pozemku na výstavbu bytových domů.
Pozemek je situován v bezprostřední blízkosti náměstí, řeky a cyklostezky. Je odsud krásný výhled na kostel i půvabný penzion Zámeček. Přímo naproti přes ulici je největší rožnovská základní škola s halou a hřištěm, vedle jsou tenisové kurty, za školou vede podél Bečvy páteřní cyklostezka mezi Valašským Meziříčím a Slovenskem, v bezprostřední blízkosti je známý Rožnovský pivovar a pivní lázně, nedaleko se také nachází vstup do parku, který se táhne až na druhý konec města.
Pozemek je v dle ÚP v oblasti S01. - plochy smíšené v centrální zóně. Vhodný pro občanskou vybavenost všeho druhu, ubytování, stravování, služby a administrativa. Bydlení nízkopodlažní v rodinných domech a ve vícepodlažních bytových domech.
Výškova hladina do 4 NP, s respektováním okolní zástavby.

Specifikace stávající zástavby, pro zájemce, kteří by volili variantu přestavby a rekonstrukce:
Rodinný dům čp. 28 má dvě bytové jednotky. Přízemní byt má dispozice 2 + 1 + WC a koupelnu, druhá bytová jednotka má také dispozici 2 + 1, nemá samostatné WC s koupelnou, je tam však prostor k dobudování.  Budova je napojena na obecní vodovod, kanalizace je vyvedena do jímky. K dispozici je i funkční studna. Doporučujeme rekonstrukci.
Dům čp. 12 je určen k celkové rekonstrukci. Je rozdělen na dvě přízemní části, jedna o dispozici 1 + 1 s prostorem pro  vybudování sociálního zařízení, druhá část - obdobná dispozice 1 + 1 nebo může být pojata jako 2 + kk, chodba má výstup na půdu, kde je možnost vybudovat půdní vestavbu. Jedna část domu má připravené teplovodní rozvody, počítá se s vytápěním na elektřinu, kotel však není zatím instalován. Druhá část domu je vytápěna plynovými přímotopy. Odpady jsou řešeny septikem a jako zdroj vody slouží obecní vodovod nebo studna.

Pozemek je přístupný ze 2 stran po celé délce. Všechny energie a odpady jsou na hranici.

V případě zájmu o zcela nové zastavění pozemku je možné využít již zmiňované architektonické studie na bytovou výstavbu od známého Ing. arch. Karla Janči , kterou nechali vyprojektovat na pozemku současní vlastníci, a která je v ceně nabídky. Jednotlivé varianty řešení, počty bytů a další důležité informace k projektu Vám sdělí realitní makléř.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 13 990 000 Číslo nabídky: 064-NP03481 Obec: Rožnov pod Radhoštěm

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

13 990 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: email: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Mgr. Simike Valigurová
Mgr. Simike Valigurová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1475
Voda Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ne
Ostatní Plot
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obchodní a obytná
Počet bytů 1
Vyhláška 264/2020 Sb.