RE/MAX Quality

Polyfunkční budova na Náměstí SNP, Bratislava, Slovensko

Bratislava mapa
cena u makléře

Polyfunkční budova na Náměstí SNP, Bratislava, Slovensko

Polyfunkční budova sestává z 1 podzemního a 8 nadzemních podlaží s celkovou plochou 1 020 m².
Objekt byl kolaudován a uveden do provozu v roce 2005. V roce 2017 došlo ke změně účelu využití budovy, díky čemuž bylo na patrech 3NP – 8NP vytvořeno 9 kompletně zařízených bytů určených na krátkodobé či dlouhodobé pronájmy.
Budova disponuje dvěma vchody, nákladním a osobním výtahem, nebytovým prostorem v přízemí (dnes využíván jako čajovna). V suterénu budovy najdete strojovnu a na střeše veškerou vzduchotechniku. V rámci rekonstrukce byla realizována výměna stupaček TUV, instalace nových kotlů a technologií klimatizace a vytápění.
Poslední etapa rekonstrukce proběhla v roce 2020, kdy došlo k výměně dlažby, klimatizace a vzduchotechniky obchodních prostor nacházejících se na 1NP – 2NP i v podzemí.

Celková plocha 1 020 m2 / Bytové prostory cca 530 m2 / Obchodní prostory cca 250m2 / Společné prostory cca 170m2 / Technické prostory cca 70 m2 / Zastavěná plocha 150 m2

V objektu se nachází celkem 6 bytů o rozlohách od 28 m2 do 53 m2, pak dalších 5 apartmánů od 47 m2 do 99 m2.

K dispozici je také znalecký posudek z roku 2022.

Nejslavnější bratislavské náměstí se prezentuje statusem „prestižní adresy“ s omezenou výstavbou a je jednou z hlavních přístupových tepen pro turisty, pracující, obyvatele i návštěvníky centra. V okolí objektu je situováno mnoho rozmanitých obchodních provozoven a institucí, restaurací či kaváren. Přímo na náměstí se nachází několik zastávek městské hromadné dopravy a parkovišť. Proslulé je také díky Manderláku, první výškové budově v Bratislavě se svými 11 nadzemními podlažími. S touto známou budovou přímo sousedí nabízená nemovitost.
Náměstí SNP, Náměstí Nežné revoluce stejně jako Kamenné náměstí čeká v letech 2024-2025 rozsáhlá rekonstrukce. Z náměstí, která spolu těsně sousedí, by se měl stát sjednocený prostor s důrazem na zelené plochy, kamennou dlažbu, zastřešení dopravy a vytvoření podzemní garáže.

Tato nemovitost by mohla být skvělou investicí jako hotel s kvalitní restaurací v přízemí. Její výjimečné umístění nedaleko historického centra a očekávaný nárůst návštěvníků díky rekonstrukci okolí představuje skvělou příležitost pro podnikání v cestovním ruchu.
Vzhledem k atraktivitě prostředí a navýšení návštěvnosti by takový hotel měl potenciál k dosažení vysoké ziskovosti a návratnosti investice.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: cena u makléře Číslo nabídky: 064-NP03544 Obec: Bratislava Ulice: skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Roman Horák
Roman Horák
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname: email:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Jiné
Stav prostoru Po rekonstrukci
Druh objektu Skeletová
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 150
Plocha užitná m2 1020
Počet podlaží objektu 9
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec