RE/MAX Quality

Prodej domu - chalupy, Malá Bystřice, +kovárna, pozemek 1.026 m2

Malá Bystřice mapa
2 375 000

Prodej domu - chalupy, Malá Bystřice, +kovárna, pozemek 1.026 m2

Nabízíme k prodeji dům - rodinný dům v obci Malá Bystřice, vzdálený od přehrady Bystřička cca 700m. K domu patří také zahrada o velikosti 721 m² na které je postavena další stavba - o zastavené ploše 27m², bez čp. nebo ev., zemědělská stavba, která byla využívána jako kovárna. Vybavení kovárny - kovadlina, nářadí.... součástí prodeje. Dalším pozemkem, který je součástí prodeje a navazuje na prodávané nemovitosti, je pozemek vedený jako ostatní komunikace a je prodávána id.1/2 tohoto pozemku.

Jedná se o samostatný dům, který nabízí 3 pokoje a je patrového typu s celkovým počtem 2 podlaží. Momentálně se nachází ve stavu před rekonstrukcí, což přináší velký potenciál pro zvýšení hodnoty nemovitosti. Zastavěná plocha má 305m² a užitná plocha dosahuje 85m², což poskytuje dostatek prostoru pro různé využití.
Voda, z vlastní vrtané studny (20m), je přivedena do domu, stejně tak elektrická energie 220V a 380V je přivedena do domu.
Dům je podsklepen cca z 1/5 domu.

v 1.NP najdete obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, předsíň, komoru a podsinek, vedle něhož je kůlna na dřevo a nářadí a také suché WC.
ve 2.NP je chodbička a 2 pokoje.

Jedním z hlavních faktorů, který zaujme investory, je možnost pronájmu této nemovitosti. Díky své výhodné poloze a atraktivnímu prostředí je tento dům atraktivním cílem pro potenciální nájemníky. Díky tomu můžete dosáhnout stabilního pravidelného příjmu.

Další výhodou této nemovitosti je její poloha. Nachází se v klidné oblasti obce Malá Bystřice, vzdálená cca 700m² od rekreační zóny přehrady Bystřička, která je vyhledávaná a oblíbená mezi místními obyvateli i příchozími. Okolí nabízí krásnou přírodu a možnosti pro aktivní odpočinek. V blízkosti se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace a veřejná doprava.

Nemovitost je částečně vybavena, což usnadní případný proces rekonstrukce a přizpůsobení dle vlastních představ. To umožňuje investorům vytvořit si vlastní vizi a přizpůsobit nemovitost svým potřebám.

Celkově je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí s vysokým potenciálem návratnosti investice. Její možnost pronájmu, výhodná poloha a prostor pro rekonstrukci ji činí atraktivním cílem pro investory, kteří hledají stabilní a výnosnou investici.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat, ráda vám tuto nemovitost představím.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 2 375 000 Číslo nabídky: 064-NP03505 Obec: Malá Bystřice Ulice: skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 375 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Dana Gřešáková
Dana Gřešáková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Číslo podlaží v domě
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Před rekonstrukcí
K dispozici od 01.12.2023
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 305
Užitná plocha m2 85
Plocha parcely m2 305
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 1
Datum nastěhování 01.12.2023
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.