RE/MAX Quality

Prodej domu - chalupy, Malá Bystřice, +kovárna, pozemek 1.026 m2

Malá Bystřice mapa
Cena u makléře

Prodej domu - chalupy, Malá Bystřice, +kovárna, pozemek 1.026 m2

Nabízíme k prodeji dům - rodinný dům v obci Malá Bystřice, vzdálený od přehrady Bystřička cca 700m. K domu patří také zahrada o velikosti 721 m² na které je postavena další stavba - o zastavené ploše 27m², bez čp. nebo ev., zemědělská stavba, která byla využívána jako kovárna. Vybavení kovárny - kovadlina, nářadí.... součástí prodeje. Dalším pozemkem, který je součástí prodeje a navazuje na prodávané nemovitosti, je pozemek vedený jako ostatní komunikace a je prodávána id.1/2 tohoto pozemku.

Jedná se o samostatný dům, který nabízí 3 pokoje a je patrového typu s celkovým počtem 2 podlaží. Momentálně se nachází ve stavu před rekonstrukcí, což přináší velký potenciál pro zvýšení hodnoty nemovitosti. Zastavěná plocha má 305m² a užitná plocha dosahuje 85m², což poskytuje dostatek prostoru pro různé využití.
Voda, z vlastní vrtané studny (20m), je přivedena do domu, stejně tak elektrická energie 220V a 380V je přivedena do domu.
Dům je podsklepen cca z 1/5 domu.

v 1.NP najdete obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, předsíň, komoru a podsinek, vedle něhož je kůlna na dřevo a nářadí a také suché WC.
ve 2.NP je chodbička a 2 pokoje.

Jedním z hlavních faktorů, který zaujme investory, je možnost pronájmu této nemovitosti. Díky své výhodné poloze a atraktivnímu prostředí je tento dům atraktivním cílem pro potenciální nájemníky. Díky tomu můžete dosáhnout stabilního pravidelného příjmu.

Další výhodou této nemovitosti je její poloha. Nachází se v klidné oblasti obce Malá Bystřice, vzdálená cca 700m² od rekreační zóny přehrady Bystřička, která je vyhledávaná a oblíbená mezi místními obyvateli i příchozími. Okolí nabízí krásnou přírodu a možnosti pro aktivní odpočinek. V blízkosti se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace a veřejná doprava.

Nemovitost je částečně vybavena, což usnadní případný proces rekonstrukce a přizpůsobení dle vlastních představ. To umožňuje investorům vytvořit si vlastní vizi a přizpůsobit nemovitost svým potřebám.

Celkově je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí s vysokým potenciálem návratnosti investice. Její možnost pronájmu, výhodná poloha a prostor pro rekonstrukci ji činí atraktivním cílem pro investory, kteří hledají stabilní a výnosnou investici.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat, ráda vám tuto nemovitost představím.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 064-NP03505 Obec: Malá Bystřice Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Dana Gřešáková
Dana Gřešáková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o podobnou nemovitost?

Tato nemovitost už má svého nového majitele. Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
email: fullname: fname:

Podrobné informace

Kategorie Domy
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Před rekonstrukcí
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 305
Užitná plocha m2 85
Plocha parcely m2 305
Stavba Rodinný dům
Datum nastěhování 01.12.2023
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.