RE/MAX Quality

Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou

Hranická, Lipník nad Bečvou mapa
1 600 / m²/rok
Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou
Zobrazit fotografie

Pronájem kancelářských prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou

Nabízíme k pronájmu moderní, nízkoenergetické kancelářské prostory v 2.NP komerční budovy na ulici Hranická, v bezprostřední blízkosti hlavního městského nákupního parku "Klokan". K dispozici jsou kanceláře o velikosti 20,9 m2 a 53,1 m2 (ta umožňuje rozdělení na dvě místnosti). Kanceláře lze pronajmout i samostatně. Na patře se nachází sociální a technické zázemí a vybavená kuchyňka. Vašim podnikatelským záměrům by také mohla vyhovovat možnost pronajmout si zároveň prodejnu (showroom), o velikosti 94,9 m2, situovanou v přízemí objektu. K prodejně je k dispozici skladovací a technické zázemí 40 m2.
Kanceláře je možné pronajmout se zařízením nebo nezařízené, s napojením na telefon a internet. Pohodlné, kapacitní parkoviště se nachází v přímém sousedství budovy. Nabízí se i možnost vlastního individuálního parkovacího stání s kamerovým dohledem v oploceném areálu. Výborná je dostupnost občanské vybavenosti a služeb v blízkosti lokality - pošta, obchody, restaurace, čerpací stanice, nabíječka elektromobilů, myčka, atd.. To vše je umocněno vynikající dostupností lokality, spočívající v napojení na hlavní průtah městem - ulici Hranickou, s přímým napojením na dálniční přivaděč dálnice D1.
V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat, domluvíme si prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 1 600 / m²/rok Číslo nabídky: 064-NP03648 Obec: Lipník nad Bečvou Ulice: Hranická

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Karel Krutilek
Ing. Karel Krutilek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: email:

Podrobné informace

Kategorie Komerční
Typ domu Patrový
Druh prostor Kanceláře
Stav prostoru Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 25.04.2024
Druh objektu Cihlová
Zastavěná plocha m2 223
Plocha užitná m2 74
Počet parkovišť 20
Počet garáží
Elektřina Elektro - 400 V
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Telefon, internet
Topení Ústřední plynové
Doprava Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Datum nastěhování 25.04.2024
Podlaží podzemní 2
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě 2
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.