RE/MAX Quality

Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou

Hranická, Lipník nad Bečvou mapa
190 000 / m²/rok
Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou
Zobrazit fotografie

Pronájem prodejních prostor na ulici Hranická, Lipník nad Bečvou

Nabízíme k pronájmu moderní prodejnu (showroom), o velikosti 94,9 m2, situovanou v přízemí komerční budovy na ulici Hranická, v bezprostřední blízkosti hlavního městského nákupního parku „KLOKAN“.
K dispozici je nádherný prostor s velkými výlohami, umožňující prezentaci a prodej Vašich výrobků či služeb. K dispozici je i skladovací, technické zázemí 40m2. Samozřejmostí je na přízemí umístěné sociální zázemí , šatny pro muže a ženy.
Tento prostor lze však využít i pro jiný účel dle Vašich potřeb, včetně kancelářského (open air kanceláře s interiérovým dělením) nebo provoz občanských služeb, kadeřník, masáže, nehtové studio, lékař…
Vašim podnikatelským záměrům by také mohla vyhovovat možnost pronajmout si zároveň kancelářské prostory v 2.NP objektu. K dispozici jsou kanceláře o velikosti 20,9 m2 a 53,1 m2 (větší kancelář umožňuje rozdělení na dvě místnosti). Kanceláře lze pronajmout i samostatně.
V 2.NP nachází sociální a technické zázemí zařízení a vybavená kuchyňka.
Kanceláře je možné pronajmout se zařízením nebo nezařízené (OK), s napojením na telefon a internet. Pohodlné, kapacitní parkoviště se nachází v přímém sousedství hned před budovou. Je k dispozici i vlastní individuální parkovací stání s kamerovým dohledem v areálu.
Výborná je dostupnost občanské vybavenosti a služeb v blízkosti lokality - pošta, obchody, restaurace, čerpací stanice, nabíječka elektromobilů ,myčka atd., umocněná vynikajícím umístění lokality, spočívající v napojení na hlavní průtah městem - ulici Hranickou s přímým napojením na dálniční přivaděč (dálnice D1 cca 2 km).
V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat, domluvíme si prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena nájmu: 190 000 / m²/rok Číslo nabídky: 064-NP03649 Obec: Lipník nad Bečvou Ulice: Hranická

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Karel Krutilek
Ing. Karel Krutilek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: email: lname: fullname:

Podrobné informace

Číslo podlaží v domě 2
Typ domu Patrový
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 25.04.2024
Druh objektu Cihlová
Zastavěná plocha m2 223
Plocha užitná m2 95
Počet podlaží objektu 2
Počet parkovišť 20
Počet garáží
Elektřina Elektro - 400 V
Zástavba Obchodní a obytná
Telekomunikace Telefon, internet
Topení Ústřední plynové
Doprava Vlak, silnice, MHD, autobus
Komunikace Asfaltová
Podlaží podzemní 2
Datum nastěhování 25.04.2024
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.