RE/MAX Quality

Stavební pozemek o výměře 1002 m2 s vyřízeným stavebním povolením k realizaci RD

Kružberk mapa
1 455 000

Stavební pozemek o výměře 1002 m2 s vyřízeným stavebním povolením k realizaci RD

K prodeji nabízím dva stavební pozemky s vyřízeným stavebním povolením v atraktivní lokalitě k rekreačnímu či trvalému bydlení v přímém dosahu svěží přírody a naprosto čerstvého vzduchu.

Pro každý z pozemků s celkovou výměrou 2086 m2 je vyřízené stavební povolení a je připraven k okamžité realizaci dvoupodlažního luxusně řešeného rodinného domu vesnického typu tak, aby ideálně zapadal do okolní přírody. Každý z domů nabízí dispozici 5+1 s užitnou plochou cca 135m2 se zázemím v nízkoenergetickém až pasivním standardu. Výhody k realizaci: připravena veškerá papírová dokumentace, inženýrské sítě v dosahu, je možné využít vlastní plnohodnotnou studnu, příjezd po zpevněné a asfaltové komunikaci.

Pokud stále hledáte pro své nové bydlení klidné prostředí s benefity dokonalé symbiózy horského prostředí v příjemné okolní krajině v dosahu Kružberské přehrady či Slezské Harty, tak jste našli. Pro aktivnější z Vás je zde celá řada možností sportovních aktivit, po kterých se můžete chutně odměnit ve vyhledávané restauraci Davidův Mlýn. V dohledné době se také začíná realizovat přestavba přilehlých Janských lázní, což značně podpoří kouzlo tohoto už tak vyhledávaného místa.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte chuť přijet nasát příjemnou atmosféru místa, neváhejte mě kontaktovat 24/7, s nadšením Vás osobně provedu a sdělím veškeré informace.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 455 000 Poznámka: Včetně vyřízeného stavebního povolení a dokumentace pro 2 RD všech poplatků, provize, právních služeb s advokátní úschovou Číslo nabídky: 064-NP03168 Obec: Kružberk

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 455 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: email: fname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Roman Gryc
Roman Gryc
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1002
Voda Voda - studna
K dispozici od 19.11.2022
Umístění objektu Klidná část obce
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Datum nastěhování 19.11.2022
Vyhláška 264/2020 Sb.